Loading...

wtorek, 21 grudnia 2010

Przedwczesne życzenia świąteczne :))Dziękuje wszystkim za liczne odwiedzanie mojego bloga : ) Cieszę się, że tak miło przyjeliście mnie do swojego grona i często do mnie zaglądacie. Niestety przez najbliższe kilka dni nie będę mogła Was odwiedzać ani umieszczać postów. Mój 2.5-letni siostrzeniec bardzo sie rozchorował (nie obyło się bez drgawek gorączkowych, wizyty na pogotowiu i pobytu w szpitalu), ale już jest z siostrą u mnie w domu i nie mam nawet chwilki aby zasiąść przed komputerem. Dlatego trochę przedwcześnie chciałabym złożyć Wam króciutkie życznia na nadchodzące Święta :)

Serdeczne życzenia wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod choinką zaś ogromne stosy książek :) Wytrwania w trudach codzienności, życzliwych ludzi wokół siebie oraz dużo siły na zrealizowanie planów i marzeń..
Pozdrawiam Was ciepło i dziękuję  :)

9 komentarzy:

 1. Dziękuję i tobie również wspaniałych spokojnych świat..i szybkiego powrotu do zdrowia twojego siostrzeńca
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasandro i dla CIebie wszystkiego dobrego, spokojnych świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sympatycznej osoby nie można nie przyjąć z otwartymi ramionami :)

  Tobie również wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta. Samych radosnych chwil z bliskimi i wymarzonych prezentów pod choinką!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrówka dużo dla siostrzeńca!!!!!!!!!!! Rok temu w święta lataliśmy na pogotowie z moją siostrzenicą, także znam ten ból.
  No i Wesołych !

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję i nawzajem! wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję bardzo, droga Kasandro :) !
  Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze w roku 2011; stosów książek i oczywiście funduszy na ich zakup, dużo zdrowia, szczęścia i aby wszystkie marzenia, szczególnie te najbardziej ukryte udało Ci się zrealizować.

  Dla siostrzeńca dużo zdrowia! Silny chłopczyk z niego, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

  Pozdrawiam gorąco
  Elina

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję Wam wszystkim za życzenia i wsparcie. Z siostrzeńcem troszkę lepiej, więc i humor mi wraca a stres powoli znika :)
  Nie mogę doczekać się jak wrócę po Świętach na wasze blogi :D
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tobie Kasandro również życzę wesołych i pięknych Świąt!

  OdpowiedzUsuń