Loading...

czwartek, 28 lipca 2011

Zapowiedzi i nowości:)

Kolejny tom cyklu "Upadli"

Namiętność Kate Lauren
Już 27 lipca!

"W każdym życiu wybiorę ciebie. Tak jak ty zawsze wybierałeś mnie. Na zawsze"
Trzeci tom uzależniającego cyklu UPADLI,  w którym Luce musi poznać przeszłość, poznać prawdę i zmienić przeznaczenie.
Luce była gotowa umrzeć dla Daniela. I to właśnie robiła. Raz za razem. Luce i Daniel stale się odnajdywali, by wkrótce znowu zaznać bólu rozstania Luce umierała, a Daniel pozostawał samotny i nieszczęśliwy. Czy oby na pewno tak musiało być...?
Luce jest pewna, że coś lub ktoś w jednym z jej wcześniejszych wcieleń może jej pomóc w obecnym. Dlatego wyrusza w najważniejszą podróż swojego życia - powraca w przeszłość, by na własne oczy zobaczyć, co ją łączyło z Danielem... i odnaleźć klucz, dzięki któremu ich miłość mogłaby przetrwać.
Cam i legiony aniołów oraz Wygnańców rozpaczliwie pragną pochwycić Luce, nikt jednak nie dąży do tego bardziej gorączkowo niż Daniel. Goni za Luce przez ich wspólne przeszłości, przerażony tym, co by się wydarzyło, gdyby zmieniła historię. Wtedy ich ponadczasowa miłość mogłaby zginąć... na zawsze.


Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę wydawnictwa MAG, gdzie będziecie mogli przeczytać fragment książkiKLIK :)
________________________________

 1. sierpnia nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się debiut  
Piotra Sendera: "Bóg nosi dres", kawał porządnej, mocnej prozy. 
W tle: ikony polskiej codziennej rzeczywistości, kultury i popkultury - nie zabraknie ani muzyki, ani figury Jezusa ze Świebodzina. Tego jeszcze nie było.

Dres też człowiek. Ma potrzeby, przyjaciół, przeszłość i – przede wszystkim – problemy. Głównie cudze. Pozostaje sobą, nawet w butach do garnituru.
Dresiarz też człowiek. W końcu nawet Bóg miał na sobie dres, prawda? Tamtego pamiętnego dnia, kilka lat temu. Dnia, który zmienił wszystko.

Zapraszamy na przesyconą smakiem piwa i zapachem papierosów podróż w głąb studenckiego Gdańska... i nie tylko. Mocny język, nieszablonowa narracja splatająca w jedno teraźniejszość i problemy przeszłości, przewijające się w tle ikony polskiej kultury oraz popkultury gwarantują świetną, choć może nieco kontrowersyjną rozrywkę. Nie zabraknie nawet Jezusa ze Świebodzina, gdzieś tam, w tle.

 
Zapraszam również do przeczytania fragmentu książki: KLIK:)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że książki się Wam spodobają:)) 

14 komentarzy:

 1. No cóż, a jeszcze nie miałam okazji przeczytać I tomu. Ale oczywiście planuję, chociaż większość opinii, jakie czytałam, były negatywne

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobra - najlepiej samemu sprawdzić czy książka Ci się spodoba. Ile ludzi, tyle gustów:). Cieszę się, że masz ją w planach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą drugą książkę będę musiał kupić. Moje klimaty;)
  Pozdrawiam,
  --robbi--

  OdpowiedzUsuń
 4. robbi - cieszę się, że znowu zawitałeś w moje skromne progi:)). Książkę polecam. Znając Twój styl, z pewnością Ci się spodoba;). I zrób w końcu konto google, bo klikając w "Anonimowy" przenosi mnie na moją stronę. Nieładnie, nieładnie:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaciekawiłaś mnie drugą książką. Jeszcze nie spotkałam się z czymś takim :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Maruda007 - bardzo się cieszę i zachęcam do lektury:)). Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawią mnie upadli, ale trzeba zacząć od pierwszego tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Varia - myślę, że najlepiej serię zaczynać od początku:). Sprawdź, może są promocje na komplet trzech książek. Pewnie taniej by wyszło:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ajć! Już trzecia część upadłych? Ja jeszcze pierwszej nie przeczytałam! I to się sprawiedliwość nazywa? No, ale trzeba nadrobić zaległości, chociaż sama zdecydowałam się na "Szeptem", a nie na "Upadłych", ale teraz mam chęć także i na nich xDD

  OdpowiedzUsuń
 10. Cykl UPADLI, mnie nie powalił. Pierwsza książka, była totalną porażką, druga, była znośna.
  Mam nadzieję, że trzeci tym wypadnie lepiej, niż poprzednie, chociaż i tak jej nie kupię, bo tą serię pożyczam od koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
 11. O pierwszej słyszałem, jednak o drugiej przeczytałem po raz pierwszy. ;-D

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja "Upadłych" nie czytałam, ale nie wiem czy w ogóle mam ochotę. Jak już, to wypożyczę z biblioteki.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Bóg nosi dres" zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 14. "Namiętność" przeczytam na pewno, bo dwie poprzednie części już stoją na półce :) A "Bóg nosi dres" ma bardzo chwytliwy opis, nawet bym się skusiła ;)

  OdpowiedzUsuń