Loading...

niedziela, 21 października 2012

„Talia miłości. Seksprzewodnik dla par” Emily Dubberley


Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
(sklep Talizman)
Wydanie polskie: 10/2012 
Liczba stron: 12 + 52karty
Format: 95 x 135 mm
Oprawa: kartonowe pudełko
ISBN: 9788373774773

Seks stanowi ważny, wręcz nieodłączny element życia, dlatego warto poznać różne sposoby, aby przyjemność z tego wyjątkowego doznania zawsze była jak największa. Pomoże nam w tym „Talia miłości. Seksprzewodnik dla par” Emily Dubberley.

Od wieków urozmaicano pozycje podczas seksu, aby wywołać lub przedłużyć odczuwane emocje i wrażenia podczas stosunku. Każdy przecież wie, że monotonia i rutyna, także w tych najbardziej intymnych relacjach, jest groźna i może zgasić płomień pożądania. Aby temu zapobiec stworzono profesjonalne karty, które pomogą w ulepszeniu życia seksualnego, dodadzą pikanterii i poprzez zabawę i niezłą rozrywkę zbliżą kochanków do siebie. Całość składa się z niewielkiej książeczki oraz 52 kart. Na każdej z nich widnieje rysunek pokazujący jak dana pozycja wygląda a na jej odwrocie umieszczono szczegółowy opis zawierający m.in. jak przybrać daną pozycję, stopień trudności, korzyści dla mężczyzny i kobiety, warianty oraz ewentualne przeciwwskazania. Wszystko opisane prostym i lapidarnym językiem.

Od strony technicznej muszę przyznać, że pomysł z kartami był strzałem w dziesiątkę. Niewielkie wymiary, duże ilustracje, dokładny opis to tylko niektóre atuty. Nie ma tu wulgarności, wyuzdania czy obrzydliwych i tandetnych zwrotów i za to należy się autorce duży plus! Poza tym dołączone pudełko wykonano z grubej, sztywnej tektury, dzięki czemu chroni karty przed uszkodzeniem. Jest na tyle poręczne, że możemy łatwo schować je przed dziećmi lub niepowołanymi osobami.

„Talia miłości. Seksprzewodnik dla par” to innowacyjny i zdecydowanie warty wypróbowania pomysł na udane pożycie miłosne. Przyda się zarówno parom przeżywającym kryzys, jak i szczęśliwym związkom, które chcą nieco ożywić wzajemne relacje. Idealnie nada się również na prezent dla małżeństw. Polecam serdecznie!!

Moja ocena 
>>>> 5,5 / 6 <<<<

16 komentarzy:

 1. Na chwilę obecną raczej nie potrzebuje takiego ,,stymulatora'', ale będę pamiętać o tych kartach, kiedy nadejdą ,,gorsze'' dni w moim związku:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam pojęcia, że to wydawnictwo specjalizuje się w takim tematach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam już wiele pozytywnych opinii na temat tych kart i przyznam, że mam na nie coraz większą ochotę. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Budzi wyobraźnie :D Będę musiała skorzystać :P

  OdpowiedzUsuń
 5. posiadam swoją talię :) i przyznam, że zarówno ja, jak i mój małżonek bardzo ją sobie chwalimy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajna talia, jestem z niej zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam o tych kartach wiele dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa propozycja, nie wykluczam w przyszłości. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja dziewczyna właśnie zajrzała mi przez ramię i stwierdziła, że musimy kupić takie karty. W sumie i mnie one ciekawią...
  Pozdrawiam,
  ---robbi---

  OdpowiedzUsuń