Loading...

niedziela, 2 października 2011

„Gotowi do… liczenia” oraz „Gotowi do… pisania” :)))

„Gotowi do… liczenia” oraz „Gotowi do… pisania”

Wydawnictwo: WILGA
Wydanie polskie: 2011
Liczba stron: 42
Format: 290 x 300 mm
Oprawa: twarda

Dziś kolejna odsłona książek dla dzieci. Rok szkolny (i przedszkolny) zaczął się niedawno, więc wielu rodziców stanęło przed wyzwaniem jakim jest wdrożenie pociechy w niełatwy system edukacji.  Jak chyba każdy wie, to czy dziecko polubi szkołę i szybko będzie przyswajać wiedzę zależy od tego, w jakiej formie i w jaki sposób zostanie ona podana. Z pomocą nadchodzi seria książek „Mała edukacja” wydawnictwa Wilga. Dziś chciałabym Wam króciutko opisać dwie z nich: „Gotowi do… liczenia” oraz „Gotowi do… pisania”.

Co wyróżnia te książki z pośród innych? Przede wszystkim dobry pomysł na nietypowe, oryginalne pozycje, które zaciekawią każdego malca. Różnorodne kolory, magnesy, magiczny flamaster i strony, które można wielokrotnie zmazywać i zapisywać. Wszystko to i jeszcze więcej czeka na Was i pociechy. Dzięki tym książkom dzieci nauczą się liczyć od 0 do 12, odczytywać czas z zegarka, poznają kolory, kształty i zasady pisania. A to tylko początek. Nauka przestanie być stresująca a za to stanie się fascynującą i odkrywczą przygodą.

„Gotowie do… liczenia” oraz „Gotowi do… pisania” to książki, które z pewnością zwiększą dziecięcą kreatywność i pobudza wyobraźnię. Są tak skonstruowane, że oddziałują na każdy zmysł malca, wszechstronnie go rozwijając. Tak wiele wyzwań czeka na nasze dzieci. Warto ułatwić im tę niełatwą drogę i pomóc w przyjemniejszym poznaniu podstawowych, elementarnych zasada nauki. Polecam serdecznie!!

Moja ocena
>>>> 6 / 6 <<<<

Przypominam także, że jeszcze dziś pojawią się wyniki konkursu:))

6 komentarzy:

 1. Jakoś zawsze rozczulają mnie takie słodkie, dziecięce książeczki. Przypominają mi moją naukę pisania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są teraz te książki, szkoda że za moich czasów takich nie było

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewątpliwie, tematyka bardzo interesująca, może kiedyś tego typu książeczki się przydadzą. ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Wymarzone pozycje dla dzieciaków! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te książeczki są bajeczne, ja koniecznie też takie chce dla mojego szkraba. Jestem przekonana, że będzie happy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super książeczki, można pozazdrościć dzieciakom:)

  OdpowiedzUsuń