Loading...

niedziela, 28 października 2012

Nowości wydawnictwa Nowa Proza...

:)

Dziś mam dla Was dwie książki, które pojawiły się nakładem wydawnictwa Nowa Proza. Obie są ciekawie napisane i ładnie wydane a trafiły do mnie całkowicie przypadkowo. Choć nie lubię poradników to jednak postanowiłam dać im szansę:).

 „Sekret. Siła” Rhonda Byrne


Wydawnictwo: Nowa Proza
Wydanie polskie: 09/2012
Liczba stron: 276
Format: 145 x 185 mm
Oprawa: twarda z obwolutą
ISBN: 9788375340303

O prawie przyciągania wiem niewiele, ale dzięki książce „Sekret. Siła” Rhondy Byrne mogłam uzupełnić braki w tej dziedzinie. Książka jest poradnikiem mającym za zadanie uświadomić odbiorcę, że wszystko we wszechświecie podlega siłom przyciągania i im bardziej zaufamy sobie oraz poznamy siebie i otaczający świat, tym więcej będziemy mogli osiągnąć. Jeżeli masz kłopoty finansowe lub zdrowotne, nie układa Ci się z bliskimi, nie masz w życiu szczęścia albo nie możesz utrzymać pracy, zdecydowanie to książka dla Ciebie. Autorka powoli i przystępnym językiem tłumaczy, jak osiągnąć sukces w różnych dziedzinach oraz jak czerpać siłę i radość z życia. Pomaga zrozumieć niełatwe czasami kwestie czy wytłumaczyć nasze niepowodzenia oraz pokazać właściwą drogę, jaką powinniśmy podążać. Osobiście dość sceptycznie podchodziłam do tej książki, ale przyznaję się bez bicia, że przyjemnie spędziłam z nią czas. Nie jest to nic odkrywczego a jednak z uśmiechem na ustach czytałam kolejne rady i ciekawostki. Ogólnie polecam, choć nie należy nastawiać się na książkę, która odmieni czyjeś życie. Po prostu interesująca lektura na jeden dzień.

Moja ocena 
>>>> 4,5 / 6 <<<<
 _____________________________

„Przyciągnij miłość” Agnieszka Przybysz

Wydawnictwo: Nowa Proza
Wydanie polskie: 10/2012
Liczba stron: 304
Forma: 145 X 185 mm
Oprawa: twarda z obwolutą
ISBN: 9788375340587

„Przyciągnij miłość” to podręcznik, który pozwoli Wam znaleźć to, co każdy z nas szuka. Miłość! Któż nie pragnie mieć kogoś blisko siebie, na kim zawsze można polegać? Ale jak stworzyć upragnioną relację lub szczęśliwy związek? Na początku musisz wsłuchać się w samego siebie, zadać sobie wiele pytań a potem... A potem wystarczy już tylko uwierzyć, otworzyć się na ludzi i świat. Autorka na podstawie długoletniego doświadczenia poznała tajniki i tajemnice udanych relacji międzyludzkich. W swojej książce dzieli się z czytelnikami wszelkimi spostrzeżeniami, udziela rad i wskazówek jak osiągnąć szczęście w miłości, dogadać się z partnerem i osiągnąć sukces w codziennym życiu. Plusem jest fakt, że książka ma twardą oprawę z obwolutą a w środku zastosowano różny typ czcionki, aby zwrócić uwagę na niektóre, warte zapamiętania kwestie. Nie zabraknie tu również przykładów z życia, różnych historyjek i opowieści ładnie  wplecionych w całość, czyli teoria i praktyka w jednym. Ogólnie przyjemna lektura do poczytania przy herbatce. Tak z przymrużeniem oka;)

Moja ocena 
>>>> 4 / 6 <<<<

20 komentarzy:

 1. Miłości na szczęście nie muszę przyciągać, więc raczej nie jestem zainteresowana :)
  Mam już "Sekret" Rhondy Byrnes i mam wrażenie, że w "Sile" znajdę to samo, ale nie jestem do końca pewna, więc chętnie bym zajrzała do tej książki i porównała obie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugą książeczkę mam, pierwszą jestem bardzo zainteresowana. Czasem lubię takie książki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie chętnie bym przeczytała, chociaż nie przepadam za poradnikami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W dalszym ciągu nie mogę się przekonać do poradników, więc raczej nie będę usilnie szukać tych książek, lecz jak przypadkiem wpadną w moje ręce, to przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie wiem. Jakoś szczególnie nie przypadły mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za poradnikami. A jeśli już po jakieś sięgnę, to z zupełnie innej tematyki ;]
  Miłości szukać już nie muszę, mam męża i dziecko, więc pass ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Za pierwszą książkę podziękuję. Nie przepadam za poradnikami, ponieważ ludzie piszące je zawsze ogólnie opisują stany, a wiadomo, że ludzie to indywidualne jednostki.
  A druga książka? Mam teraz tyle do przeczytania, że po prostu szkoda mi czasu na rozpoczynanie lektury "z przymrużeniem oka".
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jednym słowem ,jak wypracować w sobie siłę przyciągania pozytywnych zdarzeń - a pewne jest że każdemu z nas potrzebna jest taka umiejętność :) Warto przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam takie książki! mam w domku "sekret", "magnetyzm serca" i na pewno uzupełnię zbiór o te pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Sekret. Siła - to coś dla mnie! Czytałabym :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Książko raczej nie wpasują się w mój gust, więc odpuszczę je sobie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem czy dodał się mój komentarz, w każdym razie nie wiedziałam, że Nowa Proza wydała takie dwa poradniki, bo raczej w innych książkach specjalizuje się to wydawnictwo. Chociaż przyznam szczerze, że wydają mi się one być ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Widzę, że do kanonu ich raczej nie zaliczasz:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie jest to mój ulubiony typ książek, ale gdybym miała pod ręką, to pewnie na Seret. Siłę bym się skusiła :)

  OdpowiedzUsuń
 15. "Przyciągnij miłość" dostałam ostatnio od wydawnictwa. Zobaczymy, czy mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja już miłość przyciągnęłam sobie jakiś czas temu, na brak sukcesów w pracy też narzekać nie mogę. Ale takie książki bywają ciekawe, więc kto wie, może się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 17. Nieee, zerknęłam z lekka na pierwszy Sekret i mówię zdecydowane Nie tym książkom :D

  OdpowiedzUsuń